Седемте неща, които най-много обичам на 2017-та година!

by

This post is also available in: English

Поредната година, която отлетя (е, все още бавно си отива, но почти е затворила вратата след себе си) като един прекрасен миг. Но нали казват, че истински щастлив си, когато не усещаш как времето е отлетяло? Мен обаче малко ме плаши колко бързо се случва всичко. Вече е средата на ноември и аз правя планове за празниците и се оглеждам за подаръци на най-близките ми хора до мен. Дори започва да ме обзема коледен дух, колкото и странно да ви звучи. Все пак това определено беше много любима година, която ме остави без думи, сълзи и време (но то никога не стига). Убедена съм, че през 2018-та година ме очакват още по-големи успехи, любими моменти, изпитания и трудности, но всичко това, което предстои, независимо дали е добро или лошо, ме кара да обичам още повече живота такъв, какъвто си е. За това сега ви споделям с моите 7 неща, които най-много обичам на 2017-та година и ще се радвам и вие да ми споделите вашите?

  1. Срещна ме с най-много хора до сега! Това беше годината, в която се запознах с най-много непознати до сега хора, безкрайно позитивни и готини. А знаете ли кое е най-хубавото? Всичко това се случи благодарение на блога!

  2. Показа ми нови красоти от света! Видях за първи път Лондон през пролетта, пих Aperol в компанията на най-невероятния залез във Флоренция, италианската Ривиера ми взе ума, а едно октомврийско приключение на остров Тасос ме накара да мечтая за това късче от рая всеки ден. Преди няколко дни се завърнах от Букурещ, а сега правя планове за едно зимно бягство.

  3. Осъществих най-любимите си проекти в блога! Ще използвам повода, за да припомня някои от тях и на вас: Произведено в БългарияНашата планинска приказкаСАФАРИТайната градина на H&M x Erdem.

  4. Преоткрих любовта към кафето! Може да ви звучи много странно, но през 2017-та година ми се случиха прекалено много хубави неща в чест на кафето. Ако си спомняте всичко започна като спечелих на едно събитие “космическата кафемашина” Saeco Incanto, която буквално ми разкри прелестите на хубавото кафе. След това бях част от журито на Starbucks Barista Championship 2017 и между другото още много, много, много чаши канелено капучино и силно еспресо в компанията на любими хора и сладки приказки у дома и навън.

  5. Започнахме да снимаме видеа! По-скоро Кало преоткри своя нова страст, а аз все още се уча да се отпускам пред камера и да не го мисля чак толкова. Надявам се до края на годината да качим всички видеа, които сме направили до сега (сега ги има само във Vimeo), както и още няколко по-специални (като “Въпроси и отговори” и някой друг влог) в нашия YouTube канал и да сме по-активни вече. Затова следете!

  6. Рискувах с нещо напълно ново за мен и ми хареса! Както знаете от тази година започнах процедурите за фотоепилация с Philips Lumea. Следях темата от самото й начало, когато се заговори за това в България. Признавам си, че бях много скептична в началото, но майка ми се довери преди мен на процедурите в салона и имаше страшно добри резултати. Аз обаче предпочитам всичко да си контролирам сама, да съм по-независима и затова се реших на тази крачка само с Lumea. Запознах ви по-отблизо с темата още в началото на процедурите ми  и след като вече имах резултати. Сега продължавам на всеки 4 до 7 седмици с по една процедура за поддържане на резултатите и честно казано много се радвам, че се осмелих да изпробвам нещо ново. Супер неангажиращо е всичко (знам, че на пръв поглед ви се струва много задължаващо да спазвате точните процедури, на мен самата ми се струваше така, но всъщност е много по-лесно, отколкото изглежда) и същевременно ви дава такава безценна свобода, мой верен съюзник дори и сега през зимата. Затова не го мислете много, а рискувайте винаги с нещо ново и различно!

  7. Беше успешна, хубава, обичана и обичаща! За мен най-голямото щастие е всички около мен да са щастливи, здрави и обичани. През тази година не липсваха разочарования и проблеми, но според мен всичко е поправимо и преодолимо щом хората, които обичаш са до теб и те подкрепят. Аз съм по-щастлива, обичана и обичаща от всякога и с Кало сме все по-близко до сбъдването на нашата най-голяма мечта, която през 2018-та се надяваме да бъде вече реалност!

No Comments Yet.

What do you think?

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.